Piel Keratin Saç Bakım Seti

Piel Keratin Saç Bakım Ürünleri İçerdiği Keratin Sayesinde Saçları Kuvvetlendirir. Keratin Etkisi ile Saçların Daha Dolgun ve Gür Görünmesini Sağlar. Tuz Ve Paraben İçermez
Keratin İçeren Formülü İle Yanmış Yıpranmış İncelmiş ve Kopan Saçlara Güç Katmaya, Hızlı Onarmaya , Derinlemesine Temizlik Ve Bakım Yaparak Dayanıklı Hale Gelmesine Yardımcı Olur. Tuzsuz ve Paraben İçermeyen Özel Formülü ile saç Kuvvetlendirir. Botox Etkisi İle Saçın Daha Dolgun Görünmesini Sağlar. Günlük Kullanım İçin Uygundur.

Kullanımı; Saçlarınızı Piel Keratin Şampuanı ile yıkayın. Saçın ıslaklığını havlu ile alın. Daha sonra bol miktarda saç maskesini saçınıza uygulayın. Saçınızın boy ve uçlarına uyguladığınız maskeyi tam manasıyla etki etmesi için en az 5-10 dakika saçta bekletin. Daha sonra bol su ile saçlarınızı durulayın. Haftada en az 2 kez kullanmaya özen gösterin.

  • Piel
  • Keratin
  • Kozmetik
  • Ürünleri
Piel Keratin Sac Bakim Seti
Bu Habere Oy Ver (1 - 5 Yıldız)
İzlenme: 551
21-08-2019 01:04 Yazar : Piel Kozmetik

Saç bakım şampuanları, Saç bakım maskeleri, Saç bakım serumları, Vücut bakım ürünleri, Kartuş ağdalar , Konserve ağdalar, Kalıp ağdalar, Ağda temizleme yağları, Makina temizleme yağları, Özel krem ve jel saç keratin bakımları, El ve Vucut losyonları, Tüm Saç Bakım ürünleri, saç boyası, saç spreyi, vücut yağ ve kremleri gibi pek çok ürün Piel kozmetik firmamızda müşterilerimizin hizmetindedir.

Piel Kozmetik

Yeni Yorumlar

Henüz Hiç Yorum Yapılmamış.