Bilgi Edinme


Kullanım Koşulları

Genel Bilgiler Nelerdir?
Bu sitenin bütün hakları Piel Kozmetik Ltd.Şti.’ye aittir ve bu kurum tarafından işletimi yapılmaktadır. Kullanım koşulları belirtilirken bahsi geçen “Biz” ve “Bizi” kelimeleri ile kast edilen Piel Kozmetik Ltd. Şti.; “siz” ve “sizi” ifadeleriyle kast edilen ise sitemizi ziyaret eden değerli müşterilerimizdir. Kullanım koşullarının sitemizi kullanmadan önce ziyaret edilmesi ve gözden geçirilmesi gerekmektedir. Piel Kozmetik web sitesini kullandığınızda aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılmaktasınız.
Piel Kozmetik 'a Ait Haklar Nelerdir?
İşbu internet sitesinde bulunan materyallerin, yazılım kodlarının tamamı veya bir kısmının herhangi bir sebeple kopyalanması, yayımlanması, dağıtılıp başka bir yere aktarılması, bizim tarafımızdan öncesinde verilmiş bir yazılı doküman olmadığı takdirde söz konusu edilemez.
İnternet Sitesinde Yapılan Değişiklikler Kullanıcıları Etkiler Mi?
İşbu internet sitesi içeriğinde önceden duyuru yapmaksızın, sağlanan bilgiler, hizmetler, ürünler güncellenebilir, üzerinde değişiklik yapabilir veya bu site kullanım dışı hale getirilebilir. Buna ek olarak, Piel Kozmetik bu sayfada belirtilen kullanım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitemizde yer aldığı an itibariyle yapılan değişiklik ve güncellemeler yürürlüğe girmiş bulunmaktadır. Siteyi kullanan müşterilerimiz bu yenilenmiş bilgileri kabul eder.
Piel Kozmetik 'i Hangi Koşullar Altında Kullanabilirsiniz?
İşbu internet sitesini kullanmak için, bulunduğunuz ülke veya Türkiye Cumhuriyeti’nin kanun ve yasal düzenlemelerine uygun amaçlara sahip olmanız ve sitenin kullanım koşullarını ihlal etmemeniz gerekmektedir.
Sitemizi kullandığınızda;
Başkalarının haklarını ihlal edebilecek şekilde sitemizi kullanmadığınızı,
Zararlı ve müstehcen içerik paylaşmayacağınızı ve sitemizi bu amaçlarla kullanmayacağınızı,
Sitenin işleyişine herhangi bir yazılım, iş programı veya araç vasıtasıyla zarar vermeyeceğinizi,
Sitemizin kodlarında hiçbir değişiklik yapmayıp görüntüsünü ve içeriğini bozup zarar vermeyeceğinizi,
kabul etmiş bulunuyorsunuz.
Piel Kozmetik Üyeliğinizi haber vermeksizin iptal etmek ve kullanım koşullarını herhangi bir sebeple ihlal ettiğiniz verisine eriştiği takdirde bu siteye erişiminizi engelleme hakkını saklı tutar.
Sitemizden Başka Internet Adreslerine Yönlendirebilirmisiniz?
Piel Kozmetik internet sitesinde başka internet sitelerinin bağlantıları bulunabilir. Bağlantısı bulunan sitelerin içeriğinden, sağladığı veriler, ürün ve hizmetlerden Piel Kozmetik sorumlu tutulamaz. Müşterilerimiz belirtilen sitelere girme ve kullanma sorumluluğunu o bağlantıya tıkladığında kabul etmiş bulunur. Sitemizde bulunan bilgiler sebebiyle doğrudan, dolaylı veya özel cezai gerektiren durumlar; örnek teşkil edecek kayıp ve hasarların sorumluluğu Piel Kozmetik ’a ait değildir. Piel Kozmetik internet sitesinde yer alan bilgi, hizmet ve verilere ait sorumluluklardan hukuki çerçeve dâhilinde feragat etme hakkını saklı tutar.