Hakkımızda

Piel Professional Kozmetik® Saç bakım şampuanları ve setleri, At Kuyruğu şampuan tuzsuz parabensiz keratin içeren şampuanlar Anti Age saç bakım şampuan setleri, saç bakım maskeleri ve serumları, kartuş ağdalar , konserve ağdalar, kalıp ağdalar, ağda temizleme yağları, özel krem ve jel saç keratin bakım setleri, el ve vucut losyonları, Tüm Saç Bakım ürünleri, saç boyası, saç spreyi, vücut yağ ve kremleri gibi pek çok kaliteli ve sonuç odaklı ürünlerle hizmetinizdedir.

Çalışmalarımız ve bayilik isteğiniz hakkında bilgi almak İçin iletişim formumuzu doldurabilir veya  iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede size yardımcı olacak ve işleminizi gerçekleştirecektir.

Video Tanıtım


video tanıtım

Vizyonumuz


Piel professional kozmetik olarak 20 yılı aşkın bir zaman kaliteli kişisel kozmetik ürünleri ve saç bakım ürünleri üretimi ve satış hizmeti veren bir kuruluşuz. Firmamız kurulduğu günden bu yana hizmet anlayışı ile güvenirliliğini kanıtlamıştır. Bulunduğumuz sektörün her geçen gün gelişmekte olduğunun bilincinde ürünlerimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Misyonumuz


Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak kalite verimliliğini sürekli kılmak ve pozitif değer üreterek sektörümüzde lider olmak temel ilkemizdir.